Бетагард

Бетагард

UAEU

Тип: Гербіцид

Заявник: DEFENDA

Препаративна форма:КЕ, Концентрат що емульгується
info

Діючі речовини

Етофумезат:112 г/лДозволено в ЄС
Десмедифам:71 г/лЗаборонено в ЄС
Фенмедифам:91 г/лДозволено в ЄС

Витяг з реєстру

РеєстраціяЗастосуванняКлас небезпекиЗаявникВиробникНотатки
№ 12284 сертифікат А 07465 від 21.05.2019 до 31.12.2026буряки цукрові3ТОВ «Дефенда», Україна; ТОВ «Сімейний Сад», УкраїнаХангжоу Руіджіанг Кемікал Ко., Лтд., м. Хангжоу, КНР; Чайна Нешинел Компліт Інжиніринг Корпорейшн, м. Пекін, КНР; Іпрохем Компані Лімітед, м. Шеньжень, КНР

Опис

Переваги

  • Ефективно знищує практично всі види однорічних дводольних бур’янів, в тому числі важкоконтрольованих, та деякі злакові.
  • Має комбінований механізм дії на бур’яни – через листковий апарат та ґрунт.
  • Перші ознаки дії проявляються через 2-7 днів.
  • Притаманна висока селективність.

Рекомендації щодо застосування

Особливості застосування

Обробки посівів буряків продуктом проводять при появі першої, другої та третьої хвилі бур’янів з інтервалом 7-14 днів. Ефективність застосування залежить від норми використання продукту до фази розвитку бур'янів. Сумарна кількість продукту не повинна перевищувати 4 л/га за сезон.

Вимоги до рН робочого розчину

від 5 до 6

Норма витрати робочого розчину

200-300 л/га, слід враховувати, що концентрація робочого розчину БЕТАГАРД повинна бути не нижче 0,4%, тобто не менше 0,4 л продукту на 100 л води.

Сумісність

Для розширення спектру гербіцидної активності доцільне застосування продукту в бакових сумішах з гербіцидами на основі діючих речовин метамітрон, трифлусульфуронметил та інші. Однак в кожному конкретному випадку бажано провести додаткову перевірку продуктів на сумісність.

Застереження у застосуванні

За умови перерослих бур'янів норму використання слід збільшити або підсилити бакову суміш партнерами. Не рекомедується застосовувати у бакових сумішах з фосфорорганічними інсектицидами та грамініцидами.

Механізм дії

Вдало підібрані діючі речовини: фенмедифам, десмедифам та етофумезат призводять до руйнуючих та незворотних процесів в рослинах бур’янів: порушення фотосинтезу, синтезу ліпідів, обміну білків, затримки росту та поділу клітин, перешкоджання утворенню воскового нальоту. Фенмедифам та десмедифам є рухомими інгібіторами фотосинтезу – вони, після проникнення в листки, концентруються у хлоропластах та викликають блокування фотосинтезуючого апарату. Етофумезат (інгібітор проростків) поглинається різними частинами рослин: дводольні через коріння, а однодольні через колеоптиль під час проростання. Візуальні ознаки дії продукту – посвітління забарвлення листя та, в подальшому, хлороз – проявляються через 2-7 днів після обробки гербіцидом. Повна загибель бур’янів настає через 2-3 тижні.

Норми витрат та строки застосування

Культура, об’єкт, що обробляєтьсяШкодочинний
об’єкт
Фаза
внесення
Норми витрати, л/гаМаксимальна кількість обробок
Буряки цукровіОднорічні дводольні, та деякі злакові бур’яниПерше обприскування — у фазі сім’ядоль бур’янів, наступні обприскування з інтервалом 7-14 днів1,0*3