Захисник Екстра

Захисник Екстра

UAEU

Тип: Фунгіцид

Бренд: Ukravit

Препаративна форма:КС, Концентрат суспензії (=який тече)
info

Діючі речовини

Флутріафол:255 г/лЗаборонено в ЄС
Тіофанат-метил:405 г/лЗаборонено в ЄС

Витяг з реєстру

РеєстраціяЗастосуванняКлас небезпекиЗаявникВиробникНотатки
№ 15007 сертифікат А 09595 від 05.08.2022 до 31.12.2030виноградники (0,1-0,2 л/га, двократно); соняшник (0,45 - 0,6 л/га, двократно), зернові колосові культури (0,3 - 0,45 л/га, двократно)3ТОВ «УКРАВІТ САЙЕНС ПАРК», м.Черкаси, вул. Сурікова, 9, 11/1; ТОВ «УКРАВІТ АГРО», м.Київ, вул. Дегтярівська, 25/1ТОВ «УКРАВІТ САЙЕНС ПАРК», м.Черкаси, вул. Сурікова, 9, 11/1Розширення сфери застосування до № 13440, серії А 08385 від 20.11.2020

Опис

Про товар

Переваги препарату:

  • висока системність і виражений «стоп-ефект»;
  • застосовується на багатьох культурах і насадженнях;
  • пролонгований період захисної дії;
  • володіє додатковими фумігаційними властивостями.

Сумістність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

КультураНорма витрати препарату л/гаСпектр діїСпосіб, час обробки
Зернові колосові (озимі, ярі)0.3-0.45Борошниста роса, септоріоз колоса, листя та інші плямистості, іржа (бура, стеблова), фузаріоз, церкоспорельозна прикоренева гнильОбприскування в період вегетації культур (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
Соняшник0.45-0.6Фомоз, фомопсидоз, септоріоз, альтернаріоз, склеротиніоз, борошниста роса, іржа
Виноград0.1-0.2Оїдіум, сіра гниль
До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату:
Ріпак (озимий, ярий)0.3-0.45Альтернаріоз, борошниста роса, фомозОбприскування в період вегетації культур (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
СояАнтракноз, борошниста роса, іржа
ГорохАскохітоз, сіра гниль, іржа
Буряки цукровіЦеркоспороз, рамуляріоз, борошниста роса
Льон-довгунецьАнтракноз, пасмо, фузаріоз
Рис0.75Пірикуляріоз
Плодові (в т. ч. яблуня)0.11-0.15Борошниста роса, парша
– практичний досвід застосування мультикоптером

Максимальна кратність обробок за сезон – 2.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю: зернові колосові – 30 діб; соняшник – 40 діб; ріпак, рис, виноград, плодові – 30 діб; буряки цукрові, горох, соя – 20 діб.

Норма витрати робочого розчину: польові культури – 200-300 л/га; виноградники – 500-800 л/га; плодові – 500-1000 л/га.

Особливостi застосування

Обприскування проводять у період вегетації культур, профілактично та за перших ознак прояву хвороб. Інтервал між обробками становить 14-21 добу. Обробку доцільно проводити при температурі повітря в межах від +10 до +25 °С та оптимальній вологості повітря. Швидкість вітру не повинна перевищувати 5 м/с. Досить важливим фактором високої ефективності дії препарату є рівномірне та якісне обприскування всієї поверхні культурної рослини без стікання робочого розчину. Робочий розчин препарату, нанесений на культуру, випаровується та формує фумігаційну «хмару», яка охоплює всі надземні частини рослини і забезпечує додаткову фунгіцидну дію проти збудників хвороб.

Особливості застосування

Обприскування проводять у період вегетації культур, профілактично та за перших ознак прояву хвороб. Інтервал між обробками становить 14-21 добу. Обробку доцільно проводити при температурі повітря в межах від +10 до +25 °С та оптимальній вологості повітря. Швидкість вітру не повинна перевищувати 5 м/с. Досить важливим фактором високої ефективності дії препарату є рівномірне та якісне обприскування всієї поверхні культурної рослини без стікання робочого розчину. Робочий розчин препарату, нанесений на культуру, випаровується та формує фумігаційну «хмару», яка охоплює всі надземні частини рослини і забезпечує додаткову фунгіц

Сумісність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).