Форинт

Форинт

UAEU

Тип: Акарицид, Інсектицид

Заявник: PEST.UA

Препаративна форма:КЕ, Концентрат що емульгується
info

Діючі речовини

Хлорпірифос:500 г/лЗаборонено в ЄС
Циперметрин:50 г/лДозволено в ЄС

Витяг з реєстру

РеєстраціяЗастосуванняКлас небезпекиЗаявникВиробникНотатки
№ 15939 сертифікат А 10220 від 17.11.2023 до 31.12.2028Землі несільськогосподарського використання (1,5 л/га, двократно); озима пшениця (0,75-1,1 л/га, однократно) 2ТОВ «ПЕСТ.ЮЕЙ», Україна ( 03150, м. Київ, вул. Антоновича 172 А)ТОВ «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ПРЕПАРАТИВНИХ ФОРМ» , Україна; «Нанжинг Ред Сан Ко., ЛТД», Китай; «Жеянг Ксіннонг Кемікал Ко.,ЛТД», Китай

Опис

Призначення

Високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид широкого спектра дії

Властивості

Форинт має широкий спектр інсектицидної дії, знищує комплекс сисних і гризучих комах, що живуть відкрито, обмежує розвиток рослиноїдних кліщів. При дотриманні регламентів застосування не виявляє фітотоксичності. Сумісний з іншими інсектицидами, акарицидами, фунгіцидами, водні розчини яких мають нейтральну реакцію. Не фітотоксичний для оброблюваних культур при дотриманні регламентів застосування. Токсичний для бджіл. Забороняється обприскування у фазу цвітіння. Застосування до цвітіння не обмежується, оскільки препарат не проникає в нектар та пилок квітів. Інсектицид швидко проникає в кутикулу листків та плодів, тому через 2 години після його внесення опади чи сильна роса не знижують ефективність препарату

Переваги застосування

• Широкий спектр інсектицидної дії. • Ефективно знищує резистентні форми шкідників. • Діє на різні стадії комах-фітофагів (яйця, личинки, імаго). • Яскраво виражена швидка початкова дія та подовжена захисна післядія. • Потужна фумігаційна активність, що дозволяє знищувати прихованоживучих шкідників. • Стійкість до змивання дощем за рахунок інтенсивного проникнення до кутикули. • Активний як при високих, так і при низьких температурах, коли інсектициди інших класів менш ефективні.

Загальні рекомендації

Обробку доцільно починати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості (залежно від виду фітофага). Препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Об’єм робочого розчину має бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури.

Механізм дії

Інсектицид має контактно-шлункову, трансламінарну, фумігантну, репелентну дії. Відрізняється швидкою початковою дією і має широкий діапазон активності при винятковій тривалості. Препарат проявляє початковий інсектицидний ефект при контакті, попаданні всередину і у вигляді парів.

Норма витрати робочого розчину

Польові культури – 200-400 л/га, сади – 800-1000 л/га.

Спосіб застосування і норми витрат

Культура Об’єкти Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробкиСтрок очіку-вання, днів Максимальна кількість обробок
Землі несільськогосподарського призначення Саранові та інші види шкідливих комах 1,5 Обприскування в період вегетації 2
Пшениця озима Клоп шкідлива черепашка, попелиці, п’явиці, трипси, хлібна жужелиця, хлібні жуки 0,75-1,1 30 1
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Буряки цукрові Звичайний та сірий бурякові довгоносики, щитоноски 0,8-1,0 Обприскування в період вегетації 40 2
Яблуня Плодожерки, листовійки, молі, кліщі, попелиці 1,0-1,5 1
Горох Горохова плодожерка та гороховий зерноїд, попелиці 1,0 30 2
Гірчиця, ріпак ярий і озимий Хрестоцвітні блішки, ріпаковий квіткоїд, прихованохоботники 0,5-0,6