Аскот КС

Аскот КС

UAEU

Тип: Гербіцид

Бренд: DVA

Препаративна форма:КС, Концентрат суспензії (=який тече)
info

Діючі речовини

Флорасулам:75 г/лДозволено в ЄС
Флуметсулам:100 г/лЗаборонено в ЄС

Витяг з реєстру

РеєстраціяЗастосуванняКлас небезпекиЗаявникВиробникНотатки
№ 12539 сертифікат А 07687 від 02.09.2019 до 31.12.2029пшениця, ячмінь, овес, жито3ДВА Агро ГмбХ, Німеччина (DVA Agro GmbH, Germany)DVA Agro GmbH, Hamburg, Germany; DVA Chemicals Co., Ltd, Shanghai, P.R. China

Опис

Механізм дії

Гербіцид Аскот SC, КС завдяки швидкому проникненню зберігає високу та стабільну ефективність за будь-яких природних умов, у тому числі має стійкість до змиву сильними опадами через 2 години після застосування.

Гербіцид проникає через листову поверхню та переміщується по зеленій частині рослин, порушує синтез білку та ділення клітин в ростових меристемах чутливих бур’янів, внаслідок інгібування ферменту АЛС (ацетолактатсинтетази), що відповідає за синтез основних амінокислот. Це призводить до зупинки росту чутливих видів бур’янів через добу після внесення. Перші видимі симптоми дії препарату Аскот SC, КС проявляються через 7-10 днів після обприскування. Остаточна загибель чутливих бур’янів настає через 2-3 тижні після обробки в залежності від видового складу, фази розвитку бур’янів, ступеня засміченості, а також кліматичних умов до, під час і після обприскування. Захисна дія після внесення гербіциду Аскот SC, КС спостерігається до кінця вегетації культури, а в ґрунті від 2 до 3 тижнів.

Особливості застосування

Приготування робочого розчину:потрібну кількість гербіциду додаємо в 1/3 частину бака з водою при постійному помішуванні. Через декілька хвилин додати воду до повного об’єму бака та ретельно перемішати. Норма витрати робочого розчину 150-200 л/га. Робочий розчин має бути використаний у день його приготування.

Оптимальна температура для застосування гербіциду Аскот SC, КС +7 +25 °C.

Обприскування проводити в ранкові (до 10.00) та вечірні (18.00-22.00) години, при мінімальній швидкості вітру (не більше 5 м/с). Не рекомендується використовувати препарат, коли рослини перебувають у стресовому стані та при різких коливаннях температури протягом дня. Норма витрати робочої рідини 200-300 л/га.

Сумісність

У бакових сумішах гербіцид Аскот можна змішувати з загальновживаними фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту та протидводольними гербіцидами на зернових колосових культурах.

При використанні бакових сумішей пестицидів слід дотримуватись рекомендацій щодо сумісності кожного препарату-компонента бакової суміші.

В кожному конкретному випадку слід перевіряти препарати на сумісність.

Гарантійний термін зберігання

3 роки з дати виготовлення у нерозкритому заводському упакованні.

Pекомендаці ї щодо застосування

Препарат слід застосовувати при перших проявах ознак хвороб.

Оптимальний термін застосування: зернові колосові культури – від початку фази кущення до періоду формування другого вузла на стеблі; цукровий буряк – впродовж всієї вегетації.

  • Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 200-300 л/га для внесення польовими агрегатами, в залежності від їх типу.
  • Робочий розчин необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання.
  • Готовий робочий розчин необхідно використати впродовж кількох годин після приготування.
Культура Шкідливі об’єктиНорми витрати препарату,

л/га

Строк

очікування

Максимальна кількість обробок
Пшениця озимаОднорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни (включаючи осот)0,05-0,07Обприскування під час вегетації від початку кущіння до прапорцевого листка культури (включно)1

Сумісність

Гербіцид Ацет-топ КЕ можна змішувати з будь-якими рідкими добривами та пестицидами, але в будь-якому разі необхідно проводити пробне змішування.

Спектр дії

Чутливі дводольні бур’яни

(висока чутливість понад 90%)

амброзія полинолиста
волошки
зірочник середній (мокриця)
кучерявець Софії
мак дикий
паслін чорний
грицики звичайні
підмаренник чіпкий
редька дика
ромашка (види)
та інші
Чутливі дводольні бур’яни(середня чутливість (70-90%)лобода біла
кропива
осот жовтий
осот рожевий
фіалка польова
та інші
Середньочутливі дводольні бур’яни

(низька чутливість <70%)

волошка синя
вероніка (види)
жовтець (види)
і інші